Biznes i marketing

Współpracujemy ze specjalistami i zawodowymi tłumaczami, dla których nic ze świata biznesu i marketingu nie jest tajemnicą. Ich doświadczenie, kreatywne myślenie oraz ponadprzeciętne umiejętności językowe pozwalają spełnić nawet najbardziej wymagające oczekiwania naszych klientów.

Oferujemy między innymi tłumaczenie broszur i ulotek produktowych, tłumaczenie katalogów produktów i usług, treści publikowanych w internecie, prezentacji dotyczących firm, produktów i usług, tłumaczenie wystąpień, wykładów i demonstracji, tłumaczenie plakatów, listów i pism dotyczących prowadzonej działalności oraz relacji handlowych, tłumaczenie ofert i zapytań

Więcej specjalizacji

Usługi

Tłumaczenie
pisemne

Profesjonalne tłumaczenie wykonane przez zawodowego tłumacza, który ma niezbędne doświadczenie, wiedzę z danej dziedziny, wymagane umiejętności językowe oraz zaawansowane narzędzia informatyczne. Usługa przeznaczona dla tekstów tłumaczonych zarówno z języka angielskiego na polski, jak i z polskiego na angielski, które będą wykorzystywane dla celów prywatnych lub wewnętrznych w organizacji.

Korekta
językowa

Usługa polegająca na dokładnej korekcie językowej tłumaczenia przez native speakera języka angielskiego. Ta usługa przeznaczona jest przede wszystkim dla tekstów tłumaczonych z języka polskiego na język angielski. Przeprowadzenie korekty językowej sprawia, że tekst przetłumaczony przez zawodowego tłumacza jest nie tylko merytorycznie poprawny i zgodny z oryginałem, ale także gwarantuje ponadprzeciętną jakość stylistyczną i płynność.

Weryfikacja
merytoryczna

Usługa polegająca na dokładnej i skrupulatnej weryfikacji tłumaczenia przez innego tłumacza-specjalistę, który ma niezbędne doświadczenie, wiedzę z danej dziedziny, wymagane umiejętności językowe oraz zaawansowane narzędzia informatyczne. Usługa przeznaczona dla tekstów tłumaczonych zarówno z języka angielskiego na polski, jak i z polskiego na angielski. Dodatkowa weryfikacja merytoryczna zapewnia, że tłumaczenie (m.in. tłumaczenie artykułów naukowych) przygotowane przez tłumacza jest bardzo uważnie sprawdzone pod kątem użytej terminologii, zwrotów, nazewnictwa itd., jak również spełnia wszystkie normy i wymagania.

Lokalizacja

Lokalizacja to usługa polegająca na adaptacji tłumaczonego produktu do warunków i realiów panujących w danym kraju. Usługa ta obejmuje kompleksowe badanie kultury docelowej z myślą o dostosowaniu produktu do potrzeb lokalnych. Usługa lokalizacji dotyczy przede wszystkim oprogramowania, gier komputerowych, stron internetowych, jak również różnego rodzaju treści multimedialnych. Celem lokalizacji jest opracowanie produktu w języku angielskim w taki sposób, aby odbiorca docelowy był przekonany, że produkt jest w pełni zgodny z lokalnymi normami, przy uwzględnieniu różnic wynikających z odmiennych sposobów pisowni lub dialektów.

Jakość

Dokładamy wszelkich starań, aby przed przystąpieniem do projektu zbadać potrzeby naszego klienta, dzięki czemu dostarczona usługa będzie w pełni zgodna z jego wymaganiami. Staramy się także aktywować klienta i włączać go w proces realizacji, aby podejmowane decyzje odpowiadały jego oczekiwaniom.

Wszystkie działania są wykonywane w sposób kontrolowany przez sprawdzonych tłumaczy, a każdy projekt podlega wewnętrznej weryfikacji przed odesłaniem do klienta, przez co jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość świadczonych przez nas usług.

Nasi klienci szczególnie cenią nas za proste i zrozumiałe zasady współpracy, dotrzymywanie ustalonych terminów i rzetelne rozliczanie wykonanej usługi.

 • 15 lat doświadczenia

  Lantra Tłumaczenia to marka należąca do firmy Language Solutions, która działa na rynku polskim i europejskim od 2005 roku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, tysiącom zrealizowanych projektów oraz sprawdzonemu zespołowi zaufanych tłumaczy jesteśmy ekspertami w tłumaczeniu różnego rodzaju tekstów z języka polskiego na język angielski oraz z angielskiego na polski. 

 • Przejrzyste zasady

  Przed przystąpieniem do realizacji tłumaczenia przygotowujemy wycenę i przedstawiamy szczegółowe zasady oraz dokładny termin wykonania usługi. Klient doskonale wie, jak przebiegać będzie cały proces tłumaczenia i jaka będzie jego ostateczna cena.

 • Gwarancja jakości i ceny

  Działamy zgodnie z wytycznymi zawartymi w normie ISO 17100, która definiuje i określa szczególne wymagania dla firm świadczących usługi tłumaczeń pisemnych. Zapewniamy maksymalną spójność, wysoką jakość merytoryczną i językową naszych przekładów. Przez cały czas realizacji zlecenia mamy pełną kontrolę nad świadczoną usługą, a cenę i warunki ustalamy przed wykonaniem tłumaczenia.

 • Wsparcie 24/7

  Lantra Tłumaczenia pragnie zapewniać swoim klientom elastyczne rozwiązania, dlatego oferujemy pełne wsparcie i pomoc w nagłych sytuacjach, nawet przez całą dobę. Stawiamy na profesjonalną i skuteczną komunikację z klientem przez telefon lub e-mail.

Wyceń tłumaczenie

Kalkulator pozwala szybko oszacować wstępny koszt tłumaczenia.

W zależności od podanych parametrów, tematyki materiału do tłumaczenia oraz formatu pliku źródłowego cena tłumaczenia może ulec zmianie.
Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.

Zaznacz właściwe pola, aby obliczyć szacunkową cenę tłumaczenia

Języki

Sposób rozliczenia*:

* Aby sprawdzić, ilość słów lub znaków ze spacjami w pliku Word, przejdź do zakładki Recenzja, a następnie wybierz Statystyka wyrazów

Tryb tłumaczenia:

Podaj liczbę słów:

Szacowana cena tłumaczenia

0zł netto

0zł brutto

Kontakt

Szacowana cena tłumaczenia:0zł netto 0zł brutto

Dodano:

Przyjmuję do wiadomości, że:

 • Administratorem moich danych osobowych jest Piotr Lewandowski prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Language Solutions Piotr Lewandowski, ul. Piotrkowska 182 lok. 445, Łódź 90-368, Polska,
 • przysługuje mi prawo dostępu, sprostowania, poprawienia, aktualizacji, przenoszenia, ograniczenia przetwarzania i usunięcia danych i cofnięcia w każdym momencie zgody na przetwarzanie danych,
 • dane zostaną usunięte przez Administratora najpóźniej w ciągu 1 miesiąca od daty, w której staną się one zbędne do celów, w jakich zostały zgromadzone, bądź niezwłocznie po otrzymaniu żądania,
 • przysługuje mi prawo złożenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych oraz skargi do organu nadzoru,
 • podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale brak ich podania uniemożliwia nawiązanie kontaktu.

*pola wymagane